Santral Anons Seslendirme

Firmanıza özel hazırlayacağımız profesyonel santral anons ile sizi arayan müşterilerinize güçlü ve olumlu imajınızı kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Santral seslendirme ve müzik örneklerini aşağıdaki bölümden dinleyebilirsiniz.

Profesyonel sesler, uygun fiyat

Santral anonslarının önemi

Firmanızın prestijine çok önem veriyorsunuz; son trendleri yansıtan modern bir web siteniz var, mobil uygulamanız oldukça etkileyici, hatta viral içerikleriniz sosyal medyada ses getiriyor! Bu ve benzeri teknolojik gelişmelere her geçen gün yenileri eklenirken, bir unsurun değişmeden önemini koruduğunun farkında mısınız? Firmaların kurumsal kimliğini yansıtan o unsur, elbette ki santral anons sesleri ve müzikleridir.

Bugün şirketiniz için iyi bir adım atın ve profesyonel santral anons seslendirme için bize ulaşın.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Seslendirme projeleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın. Numaranızı bırakın, sizi arayalım.

santral seslendirme

Nasıl ki şirketinize gelen müşterilerinizi ve konuklarınızı karşılayan yardımcınızı seçerken, dış görünüşüne özen göstermesine, prezentabl olmasına, güler yüzlü olmasına, her şeyden önemlisi, kulağa hoş gelen bir ses ve diksiyon ile, güzel bir Türkçe konuşmasına dikkat ediyorsanız; santral seslendirme konusuna da aynı özeni göstermek zorundasınız. Çünkü sizi arayanlar, sizden önce santral anonsunu duyacaklar ve santral karşılama mesajı seçiminiz, geri planda dinlettiğiniz santral fon müziği, sizi ilk kez arayanların hakkınızda bir fikir oluşturmasına katkı sunacak.

Uzay Medya, santral anonsları konusunda uzmanlaşmış ve kabul görmüş bir seslendirme ajansıdır. Mesleki eğitimi ve deneyimi olan seslendirme sanatçıları ile çalışarak, müşterilerine her zaman nitelikli seslendirme hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Santral seslendirme için doğru adrestesiniz

Uzay Medya Seslendirme Ajansı, santral seslendirme konusunda uzun yıllardır kazandığı tecrübesini firmanızla paylaşmak için sabırsızlanıyor. Üstün kalitedeki santral anons seslendirme için bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin en iyi sesleri, en uygun fiyat garantisiyle.

Bazen bir bankanın çağrı merkezinde, kimi zaman cep telefonu operatörünüzde, bazen de sizi otomatik olarak arayan bir hatırlatıcı veya anket servisinde seslerimizi duyabilirsiniz. İşte o anda, samimi ve profesyonel bir sesin telefonda gerçekten işe yaradığının bir kez daha farkına varacaksınız.

Seslendirme stüdyosu

Santral anons kurumsal kimliğin önemli bir parçası

Nasıl ki cebinizde taşıdığınız kartvizitin fonu şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtıyorsa, santral sesinizin tonu da aynı şekilde şirketinizden izler taşıyor olacak. Hazırlayacağınız özel bir santral karşılama anonsu sayesinde, standart anons metinleri arasından seçim yapan rakiplerinizle aranızda fark yaratmak sizin elinizde. Unutmayın; küçük nüanslar bazen insanları ve firmaları büyük sonuçlara taşıyan köprülerdir..

Benzersiz kalitede santral anonsları

  • Daima mükemmel kalitede, bütün santral sistemlerine uyum sağlayabilen anonslar hazırlarız
  • Harika sonuçları beklenenden daha hızlı sürede sunarız

Eğer bir banka iseniz, milyonlarca kullanıcıya hizmet veren kurumsal bir tv platformu ya da telefon markası iseniz, santral anonsu yanı sıra, ivr seslendirme alt yapınız da sizin vizyonunuzu yansıtır. Mütevazı bir şirket olsanız dahi, seçeceğiniz santral fon müzikleri ve sesle, arayanlara firmanız hakkında ipuçları verme şansını yakalayabilirsiniz.

Profesyonel seslendirme stüdyomuzda kaydedilen santral anonsları sayesinde, iş hayatındaki profesyonel yaklaşımınızı ortaya koyabilir, kurumsal tavrınızın çerçevesini belirleyebilirsiniz.

Santral anons seslendirme için nasıl bir ses kullanılmalı?

Santral anonsları şirketleri ve markaları temsil ettikleri için ses seçimi yaparken dikkatli olmak gerekir. Çünkü müşterileriniz sizi aradığında ilk duydukları şey, sizin seçtiğiniz ses olacaktır. Bu açıdan bakıldığında santral seslendirmesinin yaratacağı ilk izlenimin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılabilir.

Uzay Medya Seslendirme Ajansı

Santral karşılama anonsu için kadın sesi mi, erkek sesi mi daha uygundur?

Şirketiniz sadece tek bir gruba yönelik çalışmıyorsa, bu soruya verilecek net bir yanıt yoktur. Bazı sektörlere kadın santral sesi, bazı sektörlere ise erkek santral sesi uygun olabilir. Firmanızı ve yaptığınız işi yansıtan en uygun kadın ya da erkek sesinin kullanıldığı, özenle hazırlanmış santral karşılama anonsları, sektördeki duruşunuza uygun olmalıdır.

Örneğin bazı resmi kurumlarda erkek sesi tercih edilir. Buna karşılık müşteri ilişkilerinin ön planda olduğu sektörlerde ise yumuşak tondaki kadın seslerini kullanmak avantajlı olabilir. İçinde bulunduğunuz sektörün özelliklerini dikkate alarak doğru tercihi yapabilirsiniz.

İlk duyulan ses, ilk izlenim için önemlidir

Telefonda dinlettiğiniz ses, müşterilerinizin şirketinize ve markanıza karşı hislerini etkileyen, müşteri hizmetlerinden memnun olmasının temelini oluşturan ve hatta şirketinize olan bağlılığını dahi etkileyecek kadar önemlidir.

Seçeceğiniz santral sesleri, firma imajınıza uygun olmalıdır!

Santral seslendirmesi için seçim yapmak basitmiş gibi görünse de aslında zor bir iştir. İşte bu nedenle öncelikle seçeceğiniz sesin şirketinizin genel imajına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
Örneğin şirketinizin müşteri portföyü 50+ yaş grubuysa, santral anonsu için genç neslin jargonuyla ve çok da resmi olmayan bir tonda konuşan ses seçmeniz doğru olmayabilir.

Santral seslendirmesi için seçim yaparken, içinde bulunduğunuz sektörün dinamiklerini dikkate almalı, müşterilerinizin genel özelliklerine ve markanızın yaratmaya çalıştığı imaja göre bir karar vermelisiniz. Tam da bu noktada Uzay Medya’nın geniş ses kütüphanesinden en doğru eşleştirmeyi kolaylıkla yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

Santral Anons

Sesi güzel şirket çalışanına santral anonsu yaptırmak!

Bazı işletmeler, yeni bir santral karşılama mesajı kaydetmek istediklerinde maliyet ve zaman gibi gerekçelerle sesini güzel buldukları bir çalışanlarına bu anonsu okutup kaydetme yoluna gidebiliyor. Oysa santral anonslarının kaydedilmesi, düşünüldüğünden daha özen gerektiren bir süreçtir ve bir seslendirme sanatçısı tarafından yapılan profesyonel kayıtların kalite farkı oldukça belirgindir.

Çünkü normal konuşma sesi ne kadar güzel olsa da, bazı insanların sesleri mikrofonik olmaz ve yapılan amatör kayıtlardan çıkan sonuç genellikle monoton, cansız ve hatta rahatsız edici bile olabilir. Unutmayın; hiçbir ses tam anlamıyla doğru ses olmayabilir, ama bazı sesler kesinlikle yanlıştır.. Müşterilerinizle ilk etkileşim alanınız olan santralinizde profesyonel bir ses kaydı kullanmalısınız.

Bizimle çalıştığınızda, profesyonel santral seslendirme hizmetine uygun fiyatlarla hem de çok kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Uzay Medya bünyesinde yer alan birbirinden değerli sesleri ve santral müzik örneklerini dinleyerek size en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. İşinize prestij katmak, farklılığınızı sergilemek için 2004’den bu yana bizler buradayız, yeni projeleriniz için sizleri de bekleriz.

Özet
Değerlendirme Tarihi
Yazı İsmi
Santral Anons Seslendirme
Puan
5
Paylaş
  1. özverili çalışmanızdan dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum. güzel bir santral seslendirmesi oldu.

  2. Şirketimiz için yaptırdığımız santral anonsları gerçekten çok güzel oldu. Teşekkürler Uzay Medya.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir