Santral Anons Seslendirme

Sizin için harika santral anons çalışmaları hazırlayabilir, bunu hem çok kısa sürede, hem de en uygun fiyatlarla gerçekleştirebiliriz. Santral seslendirme örneklerini dinleyin, kararınızı verin.

Santral Anons

Profesyonel santral seslendirme

Günümüzde neredeyse bütün firmalar telefon santral sistemlerinde profesyonel santral seslendirme ve anonslar kullanmaktalar. Bunun başlıca sebepleri arasında daha kurumsal görünmek ilk sıralarda yer alsa da, kaliteli santral anons sesleri ve dinlendirici fon müziklerinin müşteriler üzerinde bıraktığı olumlu etkileri de göz ardı etmemek gerekiyor.

Müşterilerin gözü kulağı sizde. Onlara etkileyici bir santral anons ile seslenin.

Anons seslendirme işlemi daha önceleri genellikle sesi güzel firma çalışanına yaptırılırken, şimdi ise bütün şirketler profesyonel bir santral seslendirme ajansı ile çalışmayı tercih ediyor. Çünkü söz konusu kurumsal kimlik olduğunda işi şansa bırakmamak gerekiyor.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Seslendirme projeleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın. Numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Santral anons kurumsal imajınıza katkı sağlar

Telefon santral sesleri müşterilerle ilk temas noktası olması sebebiyle üzerinde durulması ve özen gösterilmesi gereken bir konu. İyi bir santral anonsu, küçük maliyetlerle şirket imajınıza büyük bir katkı sağlayabilir.

İster küçük veya orta ölçekli bir firma olun, isterseniz büyük bir çağrı merkezi, ister karşılama anonsu ile başlayan ve alt menülerle devam eden gelişmiş bir ivr yapısına, isterseniz standart robot operatör anons kaydı yayınlayan başlangıç seyiyesi bir santral sistemine sahip olun, özen göstermeniz gereken ortak nokta müşterinize duyurduğunuz sesin profesyonel santral seslendirmesi olması.

Uzay Medya Kurumsal

Santral karşılama anonsları uzmanlık gerektirir

Santral karşılama anonsları konusunda uzmanlaşmış olan Uzay Medya, size kaliteli santral sesleri ve anonslarını uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde sunar. Tek yapmanız gereken bugün bizi aramak ve sipariş vermek.

Santral Anons SeslendirmeTelesekreter sesleri olarak ta adlandırılan santral anons seslendirme, birçok telefon santralinde robot operatör cihazı aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Teknolojik gelişmelerle birlikte analog santrallerin yerini dijital ve ip santral sistemlerine bırakması bir yeniliği daha beraberinde getirmiştir. Bu yenilik artık hepimizin aşina olduğu sanal santral, yani bulut santraldir.

Uzay Medya, bütün santral modellerine uyumlu telefon santral anonsu üretebildiği gibi, aynı zamanda sanal santral seslendirme ve bulut santral anons alanında da çok önemli referanslara ve iş tecrübesine sahiptir.

Şimdi şirketiniz için iyi bir adım atın ve santral seslendirme işini uzmanına bırakın

Kurulduğu günden beri ülkemiz genelinde santral anons konusunda en çok tercih edilen seslendirme ajansı olan Uzay Medya ile çalışarak benzersiz kalitedeki santral seslendirme hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve size özel santral seslendirme hizmeti ile tanışmak için acele edin.

Kaliteli Santral Anons Hizmeti

Sizin için mükemmel santral seslendirme metinleri hazırlayabilir ve uygun santral anons fiyatları sunabiliriz. Santral karşılama metinleri ile santral anons sesleri ve hatta santral fon müzikleri birbirine uyumlu olmalıdır.

Gelişmiş bir ivr seslendirme veya standart santral karşılama mesajları; şirketinizin ihtiyacı hangisi olursa olsun, size profesyonel seslendirme stüdyosunda seslendirilmiş muhteşem santral sesleri hazırlayabiliriz.

Uzay Medya ile çalışmanın avantajları

 1. Daima en uygun santral seslendirme fiyat teklifi ve en iyi santral anonslarına sahip olma garantisi
 2. Tamamı profesyonellerden oluşan seslendirme sanatçısı kadrosu
 3. Santral anonsları için ücretsiz metin desteği
 4. Hızlı, kurumsal ve güvenilir bir ajansla çalışıyor olma fırsatı
 5. Marka imajınıza anında etki edecek mükemmel santral anons seslendirme hizmetine kolayca ulaşabilme

Uzay Medya sizin için santral anons, telefon karşılama anonsu, santral seslendirme, ip santral anonsları, sanal santral sesleri, analog veya dijital santral seslendirmesi, santral karşılama anons, ivr seslendirme, robot operatör seslendirme, santral anonsu ve operatör ses kayıt hizmetleri vermektedir. Santral anons sesleri ve demo kayıtları bu sayfada dinleyebilir, örnek santral sesleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Mükemmel Santral Anons Seslendirme ve Uygun Fiyat

Uzay Medya uzun yıllardır seslendirme sektöründe saygın konumda bulunan ajanslardan biridir. Gerek teknolojisi, gerekse müşteri odaklı yaklaşımı ile kalite standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Seslendirme stüdyosu

Santral Anons işini uzmanına bırakın

Ajansımız, santral anons konusunda uzman ve bu işi uzun süredir yapan seslendirme sanatçıları ile çalışmaktadır. Firmanızın santralinde yayınlayacağınız anons sesleri, profesyonel stüdyolarımızda uzman seslendirmenler tarafından seslendirilmekte, santral sisteminize uyum sağlayacak ses formatında size ulaştırılmaktadır.

Santral Seslendirme alanında lider ajans

Şirketimiz, santral seslendirme alanında lider ajanslardan biridir. Ülkemizin en önemli kuruluşları tarafından tercih edilmekte, bütün müşterilerine nitelikli santral seslendirme hizmeti sunmaktadır.

Santral Anons Sesleri hızlı teslimat garantisiyle

Uzay Medya olarak müşterilerimizin seslendirme hizmetine hızlıca ulaşmasını sağlıyoruz. Sipariş sonrası hemen kayıt aşamasına geçtiğimiz santral anons seslerini çok kısa sürede seslendiriyor ve teslim ediyoruz.

Bütün Santral Sistemlerine Uyumlu Kaliteli Santral Sesleri

Karel, Telesis, Avaya, Alcatel, Siemens, Panasonic, Multitek, Fortel, 3CX, Asterisk gibi önde gelen santral sistemleri başta olmak üzere fiziksel veya sanal santral fark etmeksizin bütün santrallere tam uyumlu santral sesleri üretiyor, bu hizmeti hem çok kısa sürede hem de çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (165 oy, ortalama: 4,95)
Loading...
Paylaş

İlginizi çekebilecek diğer konular

 1. özverili çalışmanızdan dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum. güzel bir santral seslendirmesi oldu.

 2. Şirketimiz için yaptırdığımız santral anonsları gerçekten çok güzel oldu. Teşekkürler Uzay Medya.

 3. Böylesi kaliteli ajanslara rastlayabilmek çok güzel, santral anons konusunda çalıştık ve çok memnun kaldık.

 4. Kaliteli hizmetin yanı sıra ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

 5. Çok güzel bir santral anons çalışması oldu, ilginiz için teşekkür ederim.

 6. Emeğinize sağlık, çok iyi bir santral anons çalışması oldu. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 7. Yeni kurduğumuz şirketimize santral seslendirme yaptırmak istiyoruz fakat daha önce böyle bir çalışma yapmadığımız için nasıl ilerleyeceğimizi de bilmiyoruz. Bize bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

 8. Hasan Bey merhaba,

  Konuyla ilgili olarak mail adresinize detaylı bir açıklama gönderdik.

  Sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılara ve müşterilerimize de faydalı olması açısından buradan da bir kaç bilgi paylaşmak istiyoruz.

  Santral seslendirme çalışmasına başlanmadan önce anons metinlerinin hazır olması gerekiyor. Sitemizin https://www.uzaymedya.com.tr/santral-anons-metinleri/ bölümünde örnek santral anons metinlerine yer verdik. Bu sayede önceden hazırladığımız metinler üzerinde değişiklikler yaparak kendi firmanıza uyarlayabilir, gerekirse bizden de destek alabilirsiniz.

  Santral anons seslendirmesinde fon müziği kullanmak istiyorsanız buradan fon müziklerini inceleyebilir ve aralarından seçim yapabilirsiniz.

  Santral anonsunu yapacak seslendirme sanatçısını ise şu anda bulunduğumuz sayfadaki demo sesler arasından seçebilirsiniz. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra sipariş verdiğinizde, santral seslerini en kısa sürede hazırlayıp tarafınıza iletiyor olacağız.

  Ajansımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
  Uzay Medya

 9. Sektöre kazandırdığı değer ve yaptığı kaliteli işlerden dolayı tüm Uzay Medya ekibini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 10. İlgili ve işinde uzman bir firma olduğunuz daha önce çok defa dile getirilmiş fakat bir kez de ben ifade etmek istiyorum. Santral seslendirmesi siparişimizi kısa sürede teslm ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. Selamlar, Şeyma.

 11. Metinlerimizi hazırladık ve ajansınızdan santral seslendirme hizmeti almak istiyoruz. Ne zaman teslim edebilirsiniz ve fiyat nedir?
  İyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir