Santral Anons Seslendirme

Sizin için harika santral anons çalışmaları hazırlayabilir, bunu hem çok kısa sürede, hem de en uygun fiyatlarla gerçekleştirebiliriz. Santral seslendirme örneklerini dinleyin, kararınızı verin.

Santral Anons

Profesyonel santral seslendirme

Günümüzde neredeyse bütün firmalar telefon santral sistemlerinde profesyonel santral seslendirme ve anonslar kullanmaktalar. Bunun başlıca sebepleri arasında daha kurumsal görünmek ilk sıralarda yer alsa da, kaliteli santral anons sesleri ve dinlendirici fon müziklerinin müşteriler üzerinde bıraktığı olumlu etkileri de göz ardı etmemek gerekiyor.

Anons seslendirme işlemi daha önceleri genellikle sesi güzel firma çalışanına yaptırılırken, şimdi ise bütün şirketler profesyonel bir santral seslendirme ajansı ile çalışmayı tercih ediyor. Çünkü söz konusu kurumsal kimlik olduğunda işi şansa bırakmamak gerekiyor.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Seslendirme projeleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın. Numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Santral anonsları kurumsal imajınıza katkı sağlar

Telefon santral sesleri müşterilerle ilk temas noktası olması sebebiyle üzerinde durulması ve özen gösterilmesi gereken bir konu. İyi bir santral anonsu, küçük maliyetlerle şirket imajınıza büyük bir katkı sağlayabilir.

İster küçük veya orta ölçekli bir firma olun, isterseniz büyük bir çağrı merkezi, ister karşılama anonsu ile başlayan ve alt menülerle devam eden gelişmiş bir ivr yapısına, isterseniz standart robot operatör anons kaydı yayınlayan başlangıç seyiyesi bir santral sistemine sahip olun, özen göstermeniz gereken ortak nokta müşterinize duyurduğunuz sesin profesyonel santral seslendirmesi olması.

Uzay Medya Kurumsal

Santral karşılama anonsları uzmanlık gerektirir

Santral karşılama anonsları konusunda uzmanlaşmış olan Uzay Medya, size kaliteli santral sesleri ve anonslarını uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde sunar. Tek yapmanız gereken bugün bizi aramak ve sipariş vermek.

Santral Anons SeslendirmeTelesekreter sesleri olarak ta adlandırılan santral anons seslendirme, birçok telefon santralinde robot operatör cihazı aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Teknolojik gelişmelerle birlikte analog santrallerin yerini dijital ve ip santral sistemlerine bırakması bir yeniliği daha beraberinde getirmiştir. Bu yenilik artık hepimizin aşina olduğu sanal santral, yani bulut santraldir.

Uzay Medya, bütün santral modellerine uyumlu telefon santral anonsu üretebildiği gibi, aynı zamanda sanal santral seslendirme ve bulut santral anons alanında da çok önemli referanslara ve iş tecrübesine sahiptir.

Şimdi şirketiniz için iyi bir adım atın ve santral seslendirme işini uzmanına bırakın

Kurulduğu günden beri ülkemiz genelinde santral anons konusunda en çok tercih edilen seslendirme ajansı olan Uzay Medya ile çalışarak benzersiz kalitedeki santral seslendirme hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Santral Anons Hizmeti

Sizin için mükemmel santral seslendirme metinleri hazırlayabilir ve uygun santral anons fiyatları sunabiliriz. Santral karşılama metinleri ile santral anons sesleri ve hatta santral fon müzikleri birbirine uyumlu olmalıdır.

Gelişmiş bir ivr seslendirme veya standart santral karşılama mesajları; şirketinizin ihtiyacı hangisi olursa olsun, size profesyonel seslendirme stüdyosunda seslendirilmiş muhteşem santral sesleri hazırlayabiliriz.

Uzay Medya ile çalışmanın avantajları

 1. Daima en uygun fiyata en iyi santral seslendirme hizmetine sahip olma garantisi
 2. Tamamı profesyonellerden oluşan seslendirme sanatçısı kadrosu
 3. Santral anonsları için ücretsiz metin desteği
 4. Hızlı, kurumsal ve güvenilir bir ajansla çalışıyor olma fırsatı
 5. Marka imajınıza anında etki edecek mükemmel santral anons seslendirme hizmetine kolayca sahip olabilme

Uzay Medya sizin için santral anons, telefon karşılama anonsu, santral seslendirme, ip santral anonsları, sanal santral sesleri, analog veya dijital santral seslendirmesi, santral karşılama anons, ivr seslendirme, robot operatör seslendirme, santral anonsu ve operatör ses kayıt hizmetleri vermektedir. Santral anons sesleri ve demo kayıtları bu sayfada dinleyebilir, örnek santral sesleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Mükemmel Santral Anons Seslendirme ve Uygun Fiyat

Uzay Medya uzun yıllardır seslendirme sektöründe saygın konumda bulunan ajanslardan biridir. Gerek teknolojisi, gerekse müşteri odaklı yaklaşımı ile kalite standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Bütün Santral Sistemlerine Uyumlu Kaliteli Santral Sesleri

Karel, Telesis, Avaya, Alcatel, Siemens, Panasonic, Multitek, Fortel, 3CX, Asterisk gibi önde gelen santral sistemleri başta olmak üzere fiziksel veya sanal santral fark etmeksizin bütün santrallere tam uyumlu santral sesleri üretiyor, bu hizmeti hem çok kısa sürede hem de çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Aradığınızı bizde bulamadınız mı? O halde yine santral seslendirme konusunda seçkin kuruluşlardan olan santralseslendirme.com sitesine de göz atabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (128 oy, ortalama: 5,00)
Loading...
Paylaş
 1. özverili çalışmanızdan dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum. güzel bir santral seslendirmesi oldu.

 2. Şirketimiz için yaptırdığımız santral anonsları gerçekten çok güzel oldu. Teşekkürler Uzay Medya.

 3. Böylesi kaliteli ajanslara rastlayabilmek çok güzel, santral anons konusunda çalıştık ve çok memnun kaldık.

 4. Kaliteli hizmetin yanı sıra ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

 5. Çok güzel bir santral anons çalışması oldu, ilginiz için teşekkür ederim.

 6. Emeğinize sağlık, çok iyi bir santral anons çalışması oldu. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir