Santral Anons Seslendirme

Harika santral anons sesleri ve müzikleri için doğru yerdesiniz. Size özel santral seslendirme hizmeti en uygun fiyatlarla.

Ses 1
Ses 2
Ses 3 (TR - İng.)
Ses 4 (TR - İng.)
Ses 5
Ses 6
Ses 7
Ses 8
Müzik 1
Müzik 2
Müzik 3
Müzik 4
Müzik 5
Müzik 6
Müzik 7
Müzik 8
Santral Anons

Santral Anons Aşamaları

  1. Öncelikle santral seslendirme metni hazırlanır. Örnek metinleri burada bulabilirsiniz.
  2. Seslendirmeyi yapacak sanatçı seçilir. Yukarıdaki bölümden demo sesleri dinleyerek santral seslendirmesini yapacak sanatçıyı seçebilirsiniz.
  3. Anonsta bir fon müziği istiyorsanız yine yukarıda müzikleri dinleyebilir, beğendiğinizi seçebilirsiniz.
  4. Her şey hazırsa 0216 232 23 23 numaralı telefonumuzdan, bilgi@uzaymedya.com.tr mail adresinden veya iletişim sayfasındaki form aracılığıyla bize detayları bildirerek seslendirme siparişinizi verebilirsiniz.

Profesyonel santral seslendirme

Günümüzde neredeyse bütün firmalar telefon santral sistemlerinde profesyonel santral seslendirme ve anonslar kullanmaktalar. Bunun başlıca sebepleri arasında daha kurumsal görünmek ilk sıralarda yer alsa da, kaliteli santral anons sesleri ve dinlendirici fon müziklerinin müşteriler üzerinde bıraktığı olumlu etkileri de göz ardı etmemek gerekiyor.

Müşterilerin gözü kulağı sizde. Onlara etkileyici bir santral anons ile seslenin.

Anons seslendirme işlemi daha önceleri genellikle sesi güzel firma çalışanına yaptırılırken, şimdi ise bütün şirketler profesyonel bir santral seslendirme ajansı ile çalışmayı tercih ediyor. Çünkü söz konusu kurumsal kimlik olduğunda işi şansa bırakmamak gerekiyor.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Seslendirme projeleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın. Numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Santral anons kurumsal imajınıza katkı sağlar

Telefon santral sesleri müşterilerle ilk temas noktası olması sebebiyle üzerinde durulması ve özen gösterilmesi gereken bir konu. İyi bir santral anonsu, küçük maliyetlerle şirket imajınıza büyük bir katkı sağlayabilir.

İster küçük veya orta ölçekli bir firma olun, isterseniz büyük bir çağrı merkezi, ister karşılama anonsu ile başlayan ve alt menülerle devam eden gelişmiş bir ivr yapısına, isterseniz standart robot operatör anons kaydı yayınlayan başlangıç seyiyesi bir santral sistemine sahip olun, özen göstermeniz gereken ortak nokta müşterinize duyurduğunuz sesin profesyonel santral seslendirmesi olması.

Uzay Medya Kurumsal

Santral karşılama anonsları uzmanlık gerektirir

Santral karşılama anonsları konusunda uzmanlaşmış olan Uzay Medya, size kaliteli santral sesleri ve anonslarını uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde sunar. Tek yapmanız gereken bugün bizi aramak ve sipariş vermek.

Santral Anons SeslendirmeTelesekreter sesleri olarak ta adlandırılan santral anons seslendirme, birçok telefon santralinde robot operatör cihazı aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Teknolojik gelişmelerle birlikte analog santrallerin yerini dijital ve ip santral sistemlerine bırakması bir yeniliği daha beraberinde getirmiştir. Bu yenilik artık hepimizin aşina olduğu sanal santral, yani bulut santraldir.

Uzay Medya, bütün santral modellerine uyumlu telefon santral anonsu üretebildiği gibi, aynı zamanda sanal santral seslendirme ve bulut santral anons alanında da çok önemli referanslara ve iş tecrübesine sahiptir.

Şimdi şirketiniz için iyi bir adım atın ve santral seslendirme işini uzmanına bırakın

Kurulduğu günden beri ülkemiz genelinde santral anons konusunda en çok tercih edilen seslendirme ajansı olan Uzay Medya ile çalışarak benzersiz kalitedeki santral seslendirme hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve size özel santral seslendirme hizmeti ile tanışmak için acele edin.

Ajansımız, santral anons konusunda uzman ve bu işi uzun süredir yapan seslendirme sanatçıları ile çalışmaktadır. Firmanızın santralinde yayınlayacağınız anons sesleri, profesyonel stüdyolarımızda uzman seslendirmenler tarafından seslendirilmekte, santral sisteminize uyum sağlayacak ses formatında size ulaştırılmaktadır.

Kaliteli Santral Anons Hizmeti

Sizin için mükemmel santral seslendirme metinleri hazırlayabilir ve uygun santral anons fiyatları sunabiliriz. Santral karşılama metinleri ile santral anons sesleri ve hatta santral fon müzikleri birbirine uyumlu olmalıdır.

Gelişmiş bir ivr seslendirme veya standart santral karşılama mesajları; şirketinizin ihtiyacı hangisi olursa olsun, size profesyonel seslendirme stüdyosunda seslendirilmiş muhteşem santral sesleri hazırlayabiliriz.

Uzay Medya ile çalışmanın avantajları

  1. Daima en uygun santral seslendirme fiyat teklifi ve en iyi santral anonslarına sahip olma garantisi
  2. Tamamı profesyonellerden oluşan seslendirme sanatçısı kadrosu
  3. Santral anonsları için ücretsiz metin desteği
  4. Hızlı, kurumsal ve güvenilir bir ajansla çalışıyor olma fırsatı
  5. Marka imajınıza anında etki edecek mükemmel santral anons seslendirme hizmetine kolayca ulaşabilme

Mükemmel Santral Anons Seslendirme ve Uygun Fiyat

Uzay Medya uzun yıllardır seslendirme sektöründe saygın konumda bulunan ajanslardan biridir. Gerek teknolojisi, gerekse müşteri odaklı yaklaşımı ile kalite standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Seslendirme stüdyosu

Santral Anons Sesleri hızlı teslimat garantisiyle

Uzay Medya olarak müşterilerimizin seslendirme hizmetine hızlıca ulaşmasını sağlıyoruz. Sipariş sonrası hemen kayıt aşamasına geçtiğimiz santral anons seslerini çok kısa sürede seslendiriyor ve teslim ediyoruz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bütün bölgelere aynı yüksek kalite standartlarında sesi kısa sürede ulaştırıyoruz.

Yabancı Dilde Santral Seslendirme İhtiyacınız mı Var?

Başta Türkçe olmak üzere, İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça’nın yanı sıra bütün dillerde santral anonsu için hünerli seslendirmenlerimiz size yardımcı olmayı bekliyor.

Bütün Santral Sistemlerine Uyumlu Kaliteli Santral Sesleri

Karel, Telesis, Avaya, Alcatel, Siemens, Panasonic, Multitek, Fortel, 3CX, Asterisk gibi önde gelen santral sistemleri başta olmak üzere fiziksel veya sanal santral fark etmeksizin bütün santrallere tam uyumlu santral sesleri üretiyor, bu hizmeti hem çok kısa sürede hem de çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? Giriş yaparak oy kullanabilirsiniz. 254 votes, average: 4,97 out of 5254 votes, average: 4,97 out of 5254 votes, average: 4,97 out of 5254 votes, average: 4,97 out of 5254 votes, average: 4,97 out of 5
254 oy, ortalama: 4,97
Loading..
Paylaş

İlginizi çekebilecek diğer konular