Ulusal Radyo Kanalları Listesi

Merhaba, bu yazıda Türkiye’de yayın yapan ulusal radyo istasyonlarının listesini ve İstanbul frekanslarını bulabilirsiniz.

Ulusal Radyo Kanalları
Radyo Adı İstanbul Frekansı Yayın Türü İnternet Sitesi
İstanbul FM 88.6 Pop Müzik https://www.istanbulfm.com.tr/
Joy Türk 89.0 Slow Müzik http://karnaval.com/radyolar/joyturk
Alem FM 89.2 Pop Müzik http://www.alemfm.com/
Show Radyo 89.8 Pop Müzik http://www.showradyo.com.tr/
Radyo Viva 90.0 Pop Müzik http://www.radyoviva.com.tr/
A Haber Radyo 90.2 Haber Radyosu http://www.turkuvazradyolar.com/ahaberradyo
Süper FM 90.8 Pop Müzik http://karnaval.com/radyolar/superfm
TRT FM 91.4 Karışık Müzik http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=radyo&k=trtfm
Kral FM 92.0 Arabesk Fantazi http://www.kralmuzik.com.tr/radyo/kral-fm
TGRT FM 93.1 Karışık Müzik http://www.tgrt-fm.com.tr/
Polis Radyosu 94.1 Pop Müzik http://www.polisradyosu.pol.tr/
Kral Pop 94.7 Pop Müzik http://www.kralmuzik.com.tr/radyo/kral-pop
Ülke Radyo 95.1 Haber Radyosu http://www.ulkeradyo.com/
Slow Türk 95.3 Slow Müzik https://www.slowturk.com.tr/
TRT Radyo 1 95.6 Karışık Müzik http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=radyo&k=radyo1
Bayram FM 95.8 Dini Radyo http://www.bayramfm.com.tr/
Metro FM 97.2 Yabancı Müzik http://karnaval.com/radyolar/metrofm
Diyanet Kuran Radyo 97.4 Dini Radyo http://www.diyanetkuranradyo.com/
Radyo Müzik 97.6 Pop Müzik http://radyomuzik.com/
Best FM 98.4 Pop Müzik http://www.bestfm.com.tr/
Number One Türk 98.6 Pop Müzik http://www.numberoneturk.com.tr/
Pal Nostalji 99.2 Pop Müzik http://www.palnostalji.com.tr/
Power Türk 99.8 Pop Müzik http://www.powerapp.com.tr/powerturk
Power FM 100.0 Yabancı Müzik http://www.powerapp.com.tr/powerfm
Radyo Fenomen 100.4 Yabancı Müzik https://www.radyofenomen.com/
Kral World 101.0 Yabancı Müzik http://www.kralmuzik.com.tr/radyo/kral-world-radio
Semerkand Radyo 101.2 Dini Radyo http://www.semerkandradyo.com.tr/
TRT Nağme 101.6 Türk Sanat Müziği Radyosu http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=radyo&k=trtnagme
Number One FM 102.4 Yabancı Müzik https://www.numberone.com.tr/
Diyanet Radyo 102.6 Pop Müzik http://www.diyanetradyo.com/
Ntv Radyo 102.8 Haber Radyosu http://www.ntvradyo.com.tr/
Radyo D 104.0 Pop Müzik http://www.radyod.com.tr/
Radyo 7 104.6 Karışık Müzik http://www.radyo7.com/
Moral FM 105.0 Dini Radyo http://www.moralfm.com/
TRT Haber 105.6 Haber Radyosu http://www.trthaber.com/
Pal Station 106.0 Yabancı Müzik http://palstation106.com/
Virgin Radio 106.2 Yabancı Müzik http://karnaval.com/radyolar/virginradio
Radyo Seymen FM 107.0 Yöresel Müzik http://www.radyoseymen.com.tr/
Radyo Spor 107.2 Spor Radyosu http://www.radyospor.com/
Akra FM 107.6 Dini Radyo http://www.akradyo.net/
TRT Türkü 107.8 Türk Halk Müziği Radyosu http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=radyo&k=trtturku
Paylaş

İlginizi çekebilecek diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir