Seslendirme kategorisinde Seslendirme Başvurusu - Seslendirme Ajansı | Uzay Medya konusunu inceliyorsunuz

Seslendirme Başvurusu

Türkiye’nin Seslendirme Merkezi Uzay Medya kadrosunda yer almak için seslendirme başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfada gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Seslendirme başvurusunda bulunacak adaylarda temel bazı şartlar aramaktayız. Bunlardan ilki daha önceden bu işi yapmış olmak ve seslendirme tecrübesine sahip olmak. Siz de takdir edersiniz ki, müşterilerimize seslendirme gerektiren projeleri için sadece ve sadece profesyonel, işinde uzmanlaşmış sesleri sunmakla mükellefiz. Bu nedenle, seslendirme tecrübesi kuralımıza anlayış göstereceğinizi umuyoruz. Daha önceden sektör tecrübeniz yoksa seslendirme yapmak istiyorum konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Uzay Medya seslendirme kadrosuna dahil olmak için gerekenler

Eğer profesyonel bir seslendirme sanatçısı iseniz veya seslendirme eğitimi aldıysanız bize gönderdiğiniz seslendirme demolarını mutlaka değerlendirmeye aldığımızı belirtmek isteriz. Ses kastımızı belirli zamanlarda güncelliyoruz ve internet sitemizde aramıza yeni katılan sesleri de yayınlamaya gayret ediyoruz. Fakat tüm adaylarla çalışmamız bazen mümkün olamayabiliyor.

Uzay Medya ses kastında yer almak için demo kayıtlarınızı ve daha önceden yaptığınız işleri de içeren bir özgeçmişi mail gönderebilirsiniz. Ses bankasını güncellediğimiz dönemlerde uygun görüldüğü takdirde sizi arayacağımızı ve başvurunuzu mutlaka değerlendirdiğimizi lütfen unutmayın.

Başvuruda bulunmak için iletişim sayfamızdaki e-posta adresine cv ve örnek ses kayıtlarınızı gönderebilirsiniz.

Sevgiyle kalın..