Santral Seslendirme

Santral seslendirme yaptırmaya karar verdiyseniz aşağıda yer alan bölümden ses ve müzik örneklerini inceleyebilir, seçiminizi yaptığınızda bizimle irtibata geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Ses 1
Ses 2
Ses 3 (TR - İng.)
Ses 4 (TR - İng.)
Ses 5
Ses 6
Ses 7
Ses 8
Müzik 1
Müzik 2
Müzik 3
Müzik 4
Müzik 5
Müzik 6
Müzik 7
Müzik 8
Santral Seslendirme

Santral Seslendirme Hazırlık Aşamaları

  1. Öncelikle santral seslendirme metinlerini hazırlamalısınız. Buradaki örnek metinler size yardımcı olacaktır.
  2. Metinleriniz hazırsa, yukarıdaki bölümden santral ses ve fon müziklerini seçebilirsiniz. Müzik seçimi konusunda fon müzikleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.
  3. Santral metinleri, ses ve müzik seçimini tamamladığınızda 0216 232 23 23 numaralı telefondan, bilgi@uzaymedya.com.tr adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat

Uzay Medya Seslendirme Ajansı, sadece gerçek seslendirme sanatçılarıyla çalışır. Bu nedenle, sizin için hazırlayacağımız santral sesleri, üstün kalitede olacaktır. Hem teknik, hem de sanatsal olarak yüksek standartlarda bir santral seslendirme, şirketinizin müşterilerle iletişim noktasını kuvvetlendiren önemli bir temas aracıdır. Anons seslendirme işini uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle yapan ajansımız, güzel bir iş birlikteliği için doğru adreslerden biridir.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Seslendirme projeleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın. Numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Bütün santral sistemlerine uyumlu

Günümüz telefon santralleri analog, sanal santral ve ip santral olarak üçe ayrılıyor. Analog telefon santrallerinde seslendirmeler genellikle ayrı bir modül olan robot kartına yükleniyor. Fakat yaygınlığı hızla artan sanal ve ip telefon santral sistemlerinde bu konu çok daha bütünleşik bir çözüme kavuşmuş durumda.

Ayrı bir cihaza ihtiyaç kalmadan santral yazılımına entegre halde gelen robot operatör veya ivr modülü, santral seslendirmesi için gerekli alanı kolayca ve bilgisayar ekranından yönetilebilir şekilde sağlıyor. Elbette marka ve modele göre değişiklik gösteren yazılım veya donanım ekipmanları birbirinden farklı ses formatlarına ihtiyaç duyabiliyor. Ajansımız, seslendirme çalışması tamamlanıp sesler santrale yüklemeye hazır hale getirilirken, sistemin marka/modeline uyumlu, haliyle en yüksek netliği sağlayacak olan format ile ses çıktılarını alıyor ve size ulaştırıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu? Giriş yaparak oy kullanabilirsiniz. 34 votes, average: 4,97 out of 534 votes, average: 4,97 out of 534 votes, average: 4,97 out of 534 votes, average: 4,97 out of 534 votes, average: 4,97 out of 5
34 oy, ortalama: 4,97
Loading..

İlginizi çekebilecek diğer konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir