Santral

Santral Seslendirme

Santral Seslendirme hakkında bilgi edinmek ve örnek sesleri dinlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uzay Medya Santral Seslendirme sayfası.

Santral seslendirme yaptırmaya karar verdiyseniz sitemizde santral sesleri ve fon müziği örneklerini inceleyebilirsiniz. Seçiminiz sonrasında bizimle irtibata geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Santral seslendirme hizmeti satın almak istiyorsunuz ve muhtemelen bir genel araştırma içerisindesiniz. Elbette en önce “santral seslendirme nedir” diyenler için bu işin tanımıyla başlamak gerekiyor belki ama çok da ayrıntılı bir tanıma kimsenin ihtiyacı yok aslında.

Santral Seslendirme Nedir ve Neden Önemlidir

Santral seslendirme en basit tanımıyla “telefonda müşteri iletişimini hızlandırmak ve geliştirmek üzere hazırlanan ses kayıtlarıdır” diyebiliriz.

Daha çok santral seslendirme neden önemlidir, işiniz ve işletmeniz için neler ifade etmesi gerektiği ile ilgileneceğiz. Öncelikle işinizde verimlilik ve karlılık adına teknolojinin bize sunduklarına ve onlardan nasıl faydalanabileceğimize değinelim.

Santral Seslendirme Hazırlık Aşamaları

 1. Öncelikle santral seslendirme metinlerini hazırlamalısınız. Buradaki örnek metinler size yardımcı olacaktır.
 2. Metinleriniz hazırsa, yukarıdaki bölümden santral ses ve fon müziklerini seçebilirsiniz. Müzik seçimi konusunda fon müzikleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.
 3. Santral metinleri, ses ve müzik seçimini tamamladığınızda 0216 232 23 23 numaralı telefondan, [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Santral seslendirmesi ile iş akışını hızlandırmak

Her deneyimli yönetici size işletmenizin karlılığı için en önemli önceliğinin kaliteli hizmet sunmaya odaklanmak olduğunu söyleyecektir. Hizmet kalitenizi artırmak için daha az kesintiyle daha fazla çağrıya imkan tanıyan bir sisteme sahip olmak basit ama çok etkili bir yöntemdir. Çalışma hızı artarken bekleme sürelerinin azalması müşterilerinizi, çalışanlarınızı ve pek tabi sizi memnun edecektir.

Telefon santralleri, işletmeler ve müşteri hizmetleri için geliştirilen sistemlerdir. Arayanlar otomatik olarak bir cevaplama/karşılama anonsuna ulaşırken ihtiyaçlarıyla ilgili en uygun seçeneğe ve departmana yönlendirilirler. Yönetimi ve kontrolü gayet pratiktir.

Santral seslendirmelerinin işiniz için Önemi

Bugün telefon santralleri hızla gelişmekten öte çağ atlamış, interaktif anonsların da devreye girmesiyle çağrıları tek başlarına karşılamaya, arayanı sesli komutlar veya tuşlamalar yardımıyla ilgili müşteri temsilcilerine bağlamaya başlamış durumdalar. Hatta kimi zaman müşteri temsilcisine hiç ihtiyaç duymadan arayanın işlemini tamamlayabilecek yeteneğe eriştiler.

Etkili bir müşteri hizmetleri deneyimi için, işin insani yönü de hala ve her zaman hayati öneme sahip olmaya devam ediyor. Çünkü neticede her hizmet insana veriliyor. Bu yüzden teknik, ,sanatsal ve duygusal anlamda başarılı bir kullanıcı deneyimi için santral seslendirme de çeşitli gereklilikler arz ediyor.

1- Güzel bir ses tonu ve kusursuz anlaşılırlığa sahip anonslar

Temiz, açık ve anlaşılır bir konuşma, güzel bir ses tonu gibi ayrıntılar, artık santral anons hizmeti için ayrıntı olmaktan ziyade bir gerekliliktir. İşletmenizin hizmet verdiği sektöre ve hatta sunduğunuz ürün ve hizmetlere göre bile dikkatle belirlenecek yumuşak, enerjik, kurumsal vb. ses tonları ve seslendirilecek metin, santral seslendirmesinin kalitesini etkileyecek faktörlerdir.

2- Müşterilerinize robotları ya da yapay sesleri dinletmeyin!

Gerçek ses sanatçılarının ve profesyonel seslendirme uzmanlarının markanıza özel ses tonuyla mesajlarınızı özelleştirebilirsiniz. Bu samimiyetinizi ve profesyonelliğinizi müşterilerinize yansıtacak ve arayanlar santrale eklenen kişiselleştirilmiş dokunuşa değer vereceklerdir.

Teknolojik gelişmeleri takip edin

Kayıtların robot operatör kartlarına yüklendiği analog santrallar şirketlere epey hizmet etti, ancak artık yaygın olarak kullanılan yöntemler sanal santral ve IP telefon santrali sistemleridir.

Uzay Medya profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan geniş ses bankası ile hizmet veren bir seslendirme ajansıdır.
Sanal santral seslendirme, IP santral seslendirme, santral robot seslendirme, santral fon müzikleri, santral bekleme müzikleri, IVR seslendirme, anons seslendirme hizmetlerini sunuyor ve bu hizmetleri Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça gibi farklı dillerde de vererek hedef kitlenizle iletişiminizi üst düzeyde kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Sürekli yenilenen veri tabanımız sayesinde portföyümüze yeni sesler eklemekteyiz. Uzay Medya olarak yalnızca gerçek seslendirme sanatçılarıyla çalışıyoruz. Bu sayede sizlere yüksek kaliteli seslendirme imkanı sağlayabiliyoruz.

Uygun fiyat, hızlı teslimat garantisiyle profesyonel santral seslendirme

Uzay Medya Seslendirme Ajansı, sadece gerçek seslendirme sanatçılarıyla çalışır. Bu nedenle, sizin için hazırlayacağımız santral sesleri, üstün kalitede olacaktır.

Hem teknik, hem de sanatsal olarak yüksek standartlarda bir #santral #seslendirme, şirketinizin müşterilerle iletişimini kuvvetlendiren önemli bir temas aracıdır. #Anons seslendirme işini uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle yapan ajansımız, güzel bir iş birlikteliği için doğru adreslerden biridir.

Santral Seslendirme ile ilgili diğer hizmetlerimiz

 • Sanal Santral Seslendirme
 • IP Santral Seslendirme
 • Santral Robot Seslendirme
 • Santral Fon Müzikleri
 • Santral Bekleme Müzikleri
 • IVR Seslendirme
 • Santral Anons Seslendirme
 • Almanca Santral Seslendirme
 • Rusça Santral Seslendirme
 • Arapça Santral Seslendirme
 • İngilizce Santral Seslendirme

Bütün santral sistemlerine uyumlu

Günümüz telefon santralleri analog, sanal santral ve ip santral olarak üçe ayrılıyor. Analog telefon santrallerinde santral seslendirme genellikle ayrı bir modül olan robot kartına yükleniyor. Fakat yaygınlığı hızla artan sanal ve ip telefon santral sistemlerinde bu konu çok daha bütünleşik bir çözüme kavuşmuş durumda.

Ayrı bir cihaza ihtiyaç kalmadan santral yazılımına entegre halde gelen robot operatör veya ivr modülü, santral seslendirmesi için gerekli alanı kolayca ve bilgisayar ekranından yönetilebilir şekilde sağlıyor.

Elbette marka ve modele göre değişiklik gösteren yazılım veya donanım ekipmanları birbirinden farklı ses formatlarına ihtiyaç duyabiliyor.

Santral Seslendirmesi

Bütün Santral Sistemlerine Uyumlu Kaliteli Santral Sesleri

Karel, Telesis, Avaya, Turkcell Mobil Santral, Alcatel – Lucent, Siemens, Panasonic, Multitek, Fortel, 3CX, Asterisk gibi önde gelen santral sistemleri başta olmak üzere fiziksel veya sanal santral fark etmeksizin bütün santrallere tam uyumlu santral sesleri üretiyor, bu hizmeti hem çok kısa sürede hem de çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Ajansımız, #santralseslendirme çalışması tamamlanıp sesler santrale yüklemeye hazır hale getirilirken, sistemin marka/modeline uyumlu, haliyle en yüksek netliği sağlayacak olan format ile ses çıktılarını alıyor ve size ulaştırıyor.

Günümüzde hangi firmayı ararsanız arayın, sizi ulaşmak istediğiniz kişiye yönlendiren bir anons yani santral seslendirme ile karşılaşıyorsunuz. Örneğin bir bankayı aradığınızda kapsamlı bir karşılama mesajı oluyor ilk duyduğunuz ses.

Çağrı merkezlerinin (call center) yükünü hafifletmek ve arayan kullanıcının doğru kişiye bağlanmasına yardımcı olan santral seslendirmesi, hem telefon operatörlerinin yükünü hafifletiyor, hem de arayan kişiye zaman kazandırıyor.

Uzman seslendirme sanatçılarıyla hazırladığımız harika bir santral seslendirme çalışması santralinize çok yakışacak. Acele edin, bugün bir santral seslendirmesi siparişi verin.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu