Santral anons seslendirme ajansı

santral anons seslendirme Günümüzde neredeyse hangi firmayı ararsanız arayın, sizi ulaşmak istediğiniz kişiye yönlendiren bir anonsla karşılaşıyorsunuz. Örneğin bir bankayı aradığınızda kapsamlı bir karşılama mesajı oluyor ilk duyduğunuz ses. Çağrı merkezlerinin (call center) yükünü hafifletmek ve arayan kullanıcının doğru kişiye bağlanmasına yardımcı olan santral anonsları, hem telefon operatörlerinin yükünü hafifletiyor, hem de arayan kişiye zaman kazandırıyor.

Profesyonel sesler, uygun fiyat

 

ivr seslendirme

Sizi aramamızı ister misiniz?

Seslendirme projeleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın. Numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Anons seslendirme nasıl yapılır?

Santral anons seslendirme yaptırmak istediğinizde öncelikle seslendirilecek metinleri belirlemeniz gerekiyor. Örnek santral anons metinlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ve sonrasında projenize hayat verecek santral anons sesini seçmeniz gerekiyor. Artık çok tercih edilmese de santral seslendirmenizde bir fon müziği kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için santral seslendirme sayfasında bulunan santral müzikleri arasından seçim yapmanız mümkün.

Peki robot operatör seslerini sisteme nasıl yükleyeceğim?

Bir çok santral bilgisayardan kendinizin ses yükleyebileceği özellikte sunuluyor. Fakat daha eski bir sistem kullanıyorsanız sizin için bu konunun çözümünü de üretebiliriz.

İlginizi çekebilecek diğer konular