Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası

Şirketimize ait bütün internet siteleri ve sosyal medya sayfalarında şeffaflığı esas alıyoruz. Bu sayfada, uzaymedya.com.tr sitesine ait hizmet şartları ve gizlilik ilkelerini bulabilirsiniz.

  1. Ürettiğimiz yazılı, görüntülü veya sesli içeriklerin tamamı, aksi yazılı olarak ifade edilmedikçe kurumumuz adına lisanslıdır.
  2. Blog kategorisindeki içerikleri sitemize bağlantı vererek başka sitelerde veya sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.
  3. Ses demoları tarafımızdan yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe herhangi bir internet sitesinde hiçbir surette kullanılamaz.
  4. Uzay Medya’ya ulaşabileceğiniz iletişim kanalları https://www.uzaymedya.com.tr/iletisim/ adresinde belirtilmiştir.
  5. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, site altyapısının bilgisayarınıza tanımlama bilgileri (cookies) yerleştirebileceğini, ip adresi, lokasyon ve tarayıcı bilgilerinizin kendi sistemimizde veya üçüncü parti web tabanlı veya web tabanlı olmayan yazılımlarda saklanabileceği beyanını kabul etmiş sayılırsınız.
  6. Sitemizde bulunan iletişim formları, e-posta adresleri, telefon numaraları ve canlı destek yazılımlarının herhangi birini kullanırken, tanımlama bilgilerinizin sistemlerimizde saklı kaldığını ve paylaştığınız, gönderdiğiniz, iletişim kanallarında ifade ettiğiniz bütün içeriklerden sorumlu olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

İnternet sitemizi veya sitelerimizi ziyaret eden bütün kullanıcılara yararlı içerik sunmaya gayret ediyor, sizin de bu ilkeyi benimseyeceğinizi ve interneti birlikte daha güzel hale getirebileceğimizi düşünüyoruz. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Uzay Medya

Sizi aramamızı ister misiniz?

Seslendirme projeleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın. Numaranızı bırakın, sizi arayalım.