Alper Kul ve Çağlar Çorumlu, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminde seslendirme yaptı

Alper Kul ve Çağlar Çorumlu, “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” animasyon filminde seslendirme yaptı. Minyonlar ve Çılgın Hırsız gibi sevilen animasyonların arkasındaki ekip tarafından oluşturulan hikayede, Alper Kul Max, Çağlar Çorumlu ise Duke isimli köpeği seslendirdi.

Alper Kul ve Çağlar Çorumlu

Komedi dünyasının sevilen isimlerinden Alper Kul ve Çağlar Çorumlu, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı isimli animasyon filmi için stüdyoya girdi. Filmde Max ve Duke isminde birbirine rakip iki köpeği seslendiren ünlü komedyenlerin kamera arkası çekimleri renkli görüntülere sahne oldu. Film, sahipleri evde yokken evcil hayvanların sürdüğü hayatı ve aksiyon dolu bir macerayı konu alıyor.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

Projede yer almaktan çok keyif aldığını belirten Alper Kul “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin seslendirmesinde yer almayı biraz da oğlum için istedim, seslendirme yaptığım filmi birlikte izleyeceğimizi düşünmek beni heyecanlandırıyor” dedi.

Çok farklı karakterleri deneyimlemeye olanak sağladığı için seslendirme projelerinde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Çağlar Çorumlu ise “Filmde, evcil hayvanların sahipleri evde değilken neler yaşadıkları çok eğlenceli bir şekilde yansıtılmış. Bunun yanı sıra Max ve Duke’ün evden ayrılmasıyla başlayan aksiyon dolu bir macera izliyoruz. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı çocuklar ve aileleri kadar gençlerin ve yetişkinlerin de keyifle izleyebileceği bir animasyon.” dedi.

İlginizi çekebilecek diğer konular