Belgesel Seslendirme

Hiç görmediğiniz belki de göremeyeceğiniz yerler, tanışmadığınız, belki de tanışamayacağınız insanlar.. size oradaymışcasına hissettirmek. Bunu hissettiren, hayal ettiren belgeseller. Belgesel videolarında bu etkiyi hem video çekimi, prodüksiyon veriyor hem de belgesel seslendirmeleri.

Özlem
Cahit
Mehmet
Nagihan
Erol
Diyar
Alparslan
Muammer
Cihan
Belgesel Seslendirme

Zamanın kumlarına yazı yazıyoruz..

Bazen bir savanadan, bazen balta girmemiş ormanlardan, bazen de burnumuzun dibinde, şehrin tam göbeğinde gelişen olayları seslendiriyoruz. Belgesel seslendirme, sanılanın aksine epey meşakkatli bir iş. Her duruma ve şarta uygun tonlama kullanmak gerekiyor.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Seslendirme projeleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın. Numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Ne yaşadığınızın, ne anlattığınızın bir önemi yok, seslendirme yaparken; ne hissettiğiniz ve ne hissettirdiğiniz önemli.

Herkes belgesel izler. Herkes belgeselleri sever. Çünkü hiç bilmedikleri alanlardan, mekanlardan bahseder belgeseller. İnsanoğlunun asla vazgeçemediği duygularından biridir; merak. Peki izleyiciyi veya bir dinleyiciyi kaç dakika ekran başında tutabileceksiniz? Asıl sorulması gereken budur.

Belgesel Seslendirme; Tonlama, artikülasyon, diksiyon ve tabi duygu işidir. Bu etki, deneyim ve profesyonellik ister. Biz Uzay Medya olarak etkili belgesel seslendirme çalışmalarınız için profesyonel seslendirme sanatçılarını bir araya getirdik.

Ses ve Müzik Seçimi

Peki Belgeseller Nasıl Seslendirilir?

Belgesel projesi ajansımıza gelir gelmez proje hakkında durum değerlendirmesi yapılır. Hemen ardından seslendirme sanatçılarımız belgesel metinlerini seslendirme için alternatifler üretir. Her belgesel için ayrı ayrı alternatifler üretilir ve bunlar belgesel yapımcısına sunulur. Ve işin ustalık kısmı başlar. Stüdyo aşamasında seslendirme sanatçımız, belgesel metninde arzu edilen tonlamayı ve tınıyı yakaladıktan sonra akış kendiliğinden gelir.

Uzay Medya farkıyla belgesel seslendirme ekibimizin ses örneklerine yukarıdaki bölümden ulaşabilir, demo kayıtları dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir